Beykoz esc

Beykoz esc

Processing your request, Please wait....

Beykoz esc O sabah eski arabamın motorunu çalıştıramadım ve sevgili kocam çoktan ofisine gitmişti.
Yani nihai çözüm yerel trene binmekti.
Bu gün, önceki trenin iptal edilmesi nedeniyle platform doluydu. Muhtemelen yarım saatlik yolculuğum için ayakta durmam gerektiğini biliyordum …
Her zamanki gibi bir elbise, çorap ve topuklu ve kesilmiş kasık kıllarımı zar zor örten küçük bir tanga giymiştim. Kendimi rahat hissediyordum.
Tren geldi ve zaten içeride duran insanlar vardı.

Beykoz esc Devam etmeyi başardım ve oradaki insan sayısı tarafından sabitlendim.
Kendimi sabit tutmak için ellerim döngülerin içindeyken savunmasız hissettim ama heyecanlandım.
Tren hareket ederken arkamdaki bir adamın farkına vardım, sert horozunun kalçalarıma karşı sertleştiğini hissedebiliyordum.
Trenin ezilmesinde ve sallanmasında, horozu kalçalarım arasında kaydı.
Hemen göğüs uçlarım, bu yabancının aletinin popomun yanaklarıma bastırmasına tepki olarak sertleşti. Yakında her şeyin gittikçe zorlaştığını fark ettim.

Sonra sert göğüs uçlarımın ince elbisemden bana bakan kadın ve erkeğe göründüğünü anladım. İkisi de birbirlerine baktılar, sonra yüzlerinde bilerek bir gülümsemeyle bana baktılar.

Yabancı, sikini kıçımın yanakları arasında hareket ettirmeye devam etti; bu süreçte çok daha büyüdü ve meme uçlarım bu duruma tepki olarak gerçekten sertleşti. Sonra kendimi toplum içinde çaresiz buldum.
Bundan sonra ne olabileceğinden korktum ama yine de uyandığımı hissettim Beykoz esc Birden

yabancının iki güçlü ön kolu arkamdan kollarımın altından geldi ve elleri göğüslerimi kavradı, her elin parmakları dik meme uçlarımın üzerinde yuvarlandı, alay etti, kıstırdı ve oynadı bana bakan iki yolcunun tam görüntüsünde elbisemin üzerinde onlarla. Tepki vermekten aciz bir şekilde yüzlerine baktım, ikisi de göz kırptı ve gülümsedi.
Meme uçlarımla oynayan parmaklar vücuduma zevk dalgaları gönderiyordu. Açıldım ve kıçımın arasında nemli hissettim.

Bir sonraki şey nefesimi kesti.
Önümdeki kadın göğüslerimin hemen altında elbisemi yavaşça tuttu. Elinin arkasını sol göğsüme karşı hissedebiliyordum, kalbim ne olacağını bilmeden yarışmaya başladı ama bana dokunmasını istedim.
Çıplak göğüslerimi ortaya çıkararak elbisemin üstünü açtı.

Arkadan gelen eller göğüslerimi kaptı ve meme uçlarımı sıkıştırdı.
Meme uçlarım arkamdaki bu adamın istismarını alırken tekrar tekrar zevkle inledim.
Meme uçlarımı sıktı; sonra her meme ucuna bir parmak çivisi geçirdi, beni daha yüksek sesle inletti. Şimdi bacaklarımın arasında ıslak hissettim.
Beykoz esc Meme uçlarımın suistimali kadın küçük bir vibratör çıkardığında devam etti; onu açtı ve göğüs uçlarımdan birine dayadı.
Titreşim beni yüksek sesle inletti; ama arkadaki adam kontrol edilemeyen zevk çığlıklarımı boğmak için elini ağzıma koydu.
Titremeye başladım ve bacaklarım zayıfladı.

Giriş kimliği: 2445fc24956a8d24

Yorumlar