Şişli Escort Harika Dostum

Sıcak, hareketsiz, mükemmel bir yaz günü. Yerleşik bir alanda yürüyorum, hortum borusu yasağı nedeniyle tüm kavrulmuş çimenlerin sararmasını görüyorum ve sonra tertemiz görünen bir çimle karşılaşıyorum. Yemyeşil, kavrulmuş bir alan değil. Şüphelerim arttı ve bölgenin saygın bir vatandaşı olarak, bu evin sahibinin hortum yasağını çiğniyor mu öğrenmeye kararlıyım.

Ön kapı zilini çalıyorum ama cevap yok. Bu yüzden arka tarafa dolanıyorum ve son faaliyetin işaretlerini görüyorum – hala buzlu bir bardak limonata, camın içinde buz çatlaması. Bahçe masasının üzerinde açık duran bir kitap ve mutfak kapısının yanında yere kıvrılmış bir hortum borusu.

Garip olan, arkadaki çimlerin gördüğüm diğer tüm evlerin kavrulmuş hasta sarısı olması? Bu beni biraz şaşırtıyor ve bir ses duyduğumda, kendimi tanıtmaktan ziyade saklanmak için dalmamı sağlıyor. Bulabildiğim tek saklanma yeri, kapısı kısmen açık olan bahçe kulübesiydi.

Kapı çerçevesindeki boşluktan, çarpıcı bir kadının mutfaktan çıkıp masanın yanına oturduğunu görüyorum. Bir çift şort, askılı bir üst ve güneş gözlüğü takıyor. 45 yaşlarında, harika formda, güzel dolgun göğüsleri, uzun bacakları – bir MILF.

Parmaklarını limonata bardağının dışına hafifçe çekiyor ve parmaklarını alnının üzerinde gezdiriyor, serin nemin getirdiği geçici rahatlamanın tadını çıkarırken neredeyse duyulamayacak bir iç çekiş bırakıyor. İşine ısınır ve yine aynı şeyi yapar, ancak bu sefer parmaklarını yanaklarının üzerinden ve yine bu sefer boynunda gezdirir. Kadehi alıp boynuna temas ettiriyor, gönül rahatlığıyla içini çekerken tüm vücudunda görülen rahatlama.

Kulübede çok ısınıyorum, günün sıcağı beni çok terletiyor, ama aynı zamanda soğuk camı boynuna sürdüğünü görmek beni uyandırıyor. Dahası bardağı boynundan göğsüne kaydırdığında, camı göğüsleri arasında kaydırdıkça nefesi biraz daha hızlı hale geliyor. Benim bakış açımdan meme uçlarının dikleştiğini ve yularının kumaşına doğru itildiğini görebiliyorum. Etrafına bakar, sanki kimsenin izleyip izlemediğini görmek istercesine camı meme uçlarının üzerine sürüyor – onun düşük zevk inlemeleri harika ve neredeyse tamamen dikim, horozum şortumun sınırlarından kurtulmak için zorluyor.

Bir ikilem içindeyim – varlığımı açıklarsam, benim bir davetsiz misafir olduğumu, hatta dikizleyen bir tom olduğumu düşünecek. Ama sessiz kalırsam, kulübede saklanırken içimde yarattığı sıcaktan ve erotik gerilimden bir contayı kıracağım. Ne yapmalıyım?

Bu düşünceler beni bir an için dışarıda olanlara bakmaktan alıkoyuyor ve nihayet boşluğa baktığımda onun hareket ettiğini görüyorum – ama nerede?

Onu bahçenin hiçbir yerinde göremiyorum, bu yüzden görünmeden çıkış yapma şansım olabileceğini düşünüyorum.

Yine de şortumda çok belirgin bir şişkinlikle, kulübeden çıkıp geldiğim yoldan geri dönüyorum. Neredeyse evin köşesindeyim ve bir çığlık duyduğumda uzaktayım.

DMCA.com Protection Status