Tuzla faztezileri bol escort

Bu tembel bir Haziran günüydü ve o sabahı ormanda geçirdik, ormanda yürüyüş parkurları geçirdik. Evine geri döndük ve televizyonun önünde çektiğimiz balonlu sandviçler ve cipsler gibi bir öğlen yemeği aradık. “Ben ateşliyim!” Şikayet etti. “Yüzmek ister misin?” Bir önceki yıl Kelli’nin babasının, 4 metre yüksekliğindeki güzel bir havuza, arka sundurmalarını genişleten bir güverte koyduğunu ve bu da benim için değerini büyük ölçüde artırdığını söylemedim. “Tabii, hemen döneceğim!” Cevap verdim ve yan tarafa koşarak gövdelerimden soyunup çektim. Geri döndüğümde o zaten havuzda eksik bir küçük bikini vardı ve sıçratmaya ve gülerek etiket çalmaya ve her zaman yaptığımız gibi etrafında güreşmeye başladık.

Görecek bir şeydi! Güvertede tekrar dalmak için dışarı çıktığında, yontulmuş abs ve yağsız kaslı bacaklarına bakarken yardım edemedim – ve elbette, harika kadın vücudunun bu iki alanı, oğlumun hiçbir çocuğuna yardım edemedi ama ogle, onun mayo ince bir bez altında zar zor gizli. Belki de bikini üstünün her iki tarafının merkezindeki bu küçük noktaların baştan çıkarıcı bir şekilde çıkmasına neden olan suyun serinliğiydi ve o zamanlar kadın fiziksel coğrafya hakkında dünyevi bir fikrim olmasa da dikey bir çöküntü yaratabiliyordum. bikini dibinde bacaklarının arasında bir dereceye kadar büyüleyici idi ne anlayamadım ne de açıklayamadım. Tek bildiğim, suyun on dört yaşındaki erkekliğimi – olduğu gibi – seğirmekten dikkatine, kendimin neler olabileceğini merak etmeme izin verdiğimde …

“Senin neyin var? Suyla kapışmak?” Kelli kıkırdadı. Farkında bile değildim, ama havuzda ayakta durup, ona bakıp ne zamandan beri kim olduğunu bildim. “Ben değilim!” Canını sıktım ve onun için ciğer aldım. Bir anda tekrar etiket çaldık. Su samuru kadar hızlıydı ve alabalıktan daha kaygandı ve kaçarken bana o küçük ayakları fırlatıp atmayacaktı, çünkü bu oyunda avcıydım ve o av. Birkaç dakikalık vahşi sıçraması için kavrayışımdan kaçındı, ama sonunda havuzun yumuşak altındaki çekişini kaybetti ve onu aşağıdan bacaklarından tutup suya çekerek ve – şansa sahip olduğu gibi – getirdim yüzüm, bikini alt kısmındaki kumaştaki gizemli kırışıklığın tam ortasına çarptı! Mücadele etti – fışkırtdı – ama kazandım ve ana güçümden bir saniye daha bekledim, haklarım gibi. Sonra da “Sen aldattın!” ve “Adil değil!” Bu genellikle takip etti. Ama onun ilgisini çektiğini söyleyebilirim. Yüzünde normalden daha kırmızı bir floş vardı ve bu zahmetten kaçarken, bana farklı bir şekilde baktığını hissettim. “Eh, ben kazandım!” “Peki benim ödülüm ne?” Diye bağırdım. “Ummm – bir canlandırıcı?” önerdi. “Harika!” Cevabımdı – Daha önce Kelli’nin sırtlıkları vardı ve cennete düştüler. Elleri küçük olmasına rağmen sağlam ve güçlüydü ve “kazıya girmekten” ve bazılarını iyi yapmaktan korkmuyordu. Havuzun arkasındaki bahçeye bir plaj havlusu döşedim. Üzerine uzandım ve Kelli’nin dikkatini çekenlerin altında rahatlamaya başladım. Omuzlarımdan sırtımın küçüğüne kadar yoluna devam ettikten sonra “Şimdi benim sıram!” Dedi. ve beni iterek yerimi aldı. “Çok zor değil!” onun üzerine diz çöktü gibi dedi. Yavaşça o harika küçük vücuda masaj yapmaya başladığımda bir kedi yavrusu gibi parladı ve inan bana, ondan daha fazla zevk alıyordum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status